Рубрики
МЕНЮ
Данило Матюха
У Кремлі вважають, що формат зустрічі гарантів Російської Федерації та Сполучених Штатів Америки мають визначати епідеміологи. Про це журналістам заявив прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков.
Володимир Путін. Фото: ТАСС
Також Пєсков додав, що остання зустріч російського президента з генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттерішем відбулася в онлайн-форматі у зв'язку з режимом пандемії в Європі, а також заувагами російських епідеміологів.
Нагадаємо, 8 травня Джо Байден повідомив про готовність зустрітися з очільником РФ навіть попри велику кількість військ на кордоні з Україною. Наразі його дипломати працюють над узгодженням потенційного часу та місця для діалогу.
Також Джо Байден отримав запрошення відвідати Україну з офіційним візитом від президента Володимира Зеленського. За попередньою інформацією, зустріч може відбутися 24 серпня 2021 року на 30-й День Незалежності.
Раніше повідомлялося, що першим закордонним візитом Джозефа Байдена у статусі американського президента буде поїздка до Великобританії і Бельгії у червні для участі в саміті "Великої сімки" (з 11 по 13 червня) і саміті НАТО (14 червня).
Також "Коментарі" писали, що американські ЗМІ зібрали всі ймовірні міста зустрічі президентів Америки та Росії на основі думок колишніх американських офіційних осіб та аналітиків. Детальніше — в нашому матеріалі.
Крім цього, сайт "Коментарі" розповідав, коли президент РФ Володимир Путін може піти з посади. Думку російського політтехнолога і публіциста Станіслава Бєлковського читайте в нашій статті.
Новини