Рубрики
МЕНЮ
Вечканова Елена
Після закінчення такого очікуваного Женевського саміту Байден-Путін Україна може почати повноцінну підготовку до візиту президента Володимира Зеленського до глави Білого Дому. Як просувається планування зустрічі і який "план максимум" очікувань від цього заходу, докладно розповів глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
Давид Арахамія розкрив "план максимум" поїздки Зеленського до США. Фото: РБК-Україна
З політиком поспілкувалася парламентська кореспондентка порталу "Коментарі" Марія Гергелюк.
За словами Арахамії, українська сторона має досить амбітні плани щодо майбутнього візиту до Вашингтона. При цьому політик стверджує, що задуми цілком можуть втілитися в життя за належної побудови діалогу з американською владою.
В цілому ж політик зазначає, що у президента вже підготували справжній "план максимум", який українські дипломати спробують втілити в життя, зустрівшись із Байденом і представниками Конгресу.
Також Давид Арахамія не заперечує, що Україна спробує знову торкнутися теми російського газопроводу "Північний потік-2". Депутат сподівається, що, ймовірно, будівництво газової магістралі все ж може бути призупинено за рахунок нових санкцій з боку Америки. Втім, плюсом буде вже і те, якщо Джозеф Байден хоча б змінить свою думку щодо ПП-2 на більш жорстку, вважає Арахамія.
За словами Давида Арахамія, значну увагу приділять і моменту економічно-інвестиційного співробітництва.
Нагадаємо, раніше "Коментарі" повідомляли, що, на думку Володимира Зеленського, Україні доведеться зробити, якщо вона втратить підтримку західних партнерів. Подробиці — в нашому матеріалі.
Також на порталі ви можете дізнатися про те, чому Росія в цьому році так активно нагнітати ситуацію на Донбасі. Які причини такої поведінки називає президент, читайте в нашій публікації.
Новини