Головна Новини Політика внутрішня політика Посли країн G7 висловили готовність брати участь у моніторингу реформ (Закон 5655)
commentss НОВИНИ Всі новини

Посли країн G7 висловили готовність брати участь у моніторингу реформ (Закон 5655)

Амбасадори країн G7 готові допомогти Україні з моніторингом реформ у містобудуванні

24 грудня 2022, 18:14
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Slava Kot

Посли країн G7 заявили, що готові до участі в містобудівельній реформі акон 5655). Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на офіційну сторінку Twitter G7AmbReformUA.

Посли країн G7 висловили готовність брати участь у моніторингу реформ (Закон 5655)

Посли країн G7 готові допомогти з моніторингом реформ в Україні. Фото з відкритих джерел

Після зустрічі з віце-премʼєр-міністром з питань цифровізації Михайлом Федоровим, віце-премʼєром-міністром з відновлення Олександром Кубраковим, їх заступниками та експертами в галузі щодо введення реформ було опубліковано заяву про те, що посли країн G7 згодні взяти участь у моніторингу реформ містобудування.

"Амбасадорам з G7 було цікаво почути про імплементацію реформи містобудування, яку ми продовжимо моніторити. При створенні реформи важливо зберегти повноваження місцевих громад", – написали в заяві G7AmbReformUA.

Нагадаємо, Олександр Кубраков віце-прем'єр з відбудови України запросив представників країн G7 й усіх стейхолдерів галузі: профільних асоціацій, бізнесу, антикорупційних організацій долучитися до створення моніторингової групи, яка контролюватиме хід впровадження  для спільного впровадження реформи та розробки підзаконних актів, необхідних для запуску закону.

Посли країн G7 висловили готовність брати участь у моніторингу реформ (Закон 5655) - фото 2

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що президент України Володимир Зеленський назвав вирішальний фактор у війні з Російською Федерацією. Під час виступу в Конгресі США Зеленський заявив, що одним з головних факторів для перемоги проти Росії є військова підтримка з боку Сполучених Штатів.

Також "Коментарі" писали про місцеві ради, які звернулись до президента України аби ветувати закон 5655, який відомий як містобудівна реформа. У звернені повідомляють, що закон про реформу у містобудуванні піддавався об'єктивній критиці місцевими органами самоврядування.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини