Головна Новини Політика президент Як пенсіонерам скористатись тисячею гривень Зеленського - Олена Шуляк
commentss НОВИНИ Всі новини

Як пенсіонерам скористатись тисячею гривень Зеленського - Олена Шуляк

Три мільярди гривень будуть виплачені вакцинованим громадянам України, але не усі можуть ними скористатись

16 листопада 2021, 12:26 comments1044
Поділіться публікацією:

Володимир Зеленський, Президент України, ініціював виділення 3 млрд гривень тим, хто вакцинувався. Ці кошти побачать і зможуть використати усі, хто має застосунок "Дія". Планується, що вони надійдуть 19 грудня і їх витрачатимуть на спортзали, концерти, авіаперельоти. Для пенсіонерів доступ до цих коштів, а також до запропонованих варіантів їхнього використання, є проблематичним.

Як пенсіонерам скористатись тисячею гривень Зеленського - Олена Шуляк

Олена Шуляк - фото зроблене речницею "Слуги народу"

Пенсіонери отримують маленькі пенсії, тому не користуються смартфонами. Їм складно встановити та розібратись із застосунком "Дія". Також з більшою охотою вони б витратити кошти на оплату комунальних послуг, а не на концерти чи фітнес-центри, якими не користуються. Олена Шуляк, віднедавна — голова партії "Слуга народу", коментуючи ініціативу Президента, стверджує, що ця ситуація буде врахована:

"Ми будемо розмовляти з міністерством економіки та міністерством цифрової трансформації, щоб якомога ширше охопити усі верстви, щоб вони могли скористатись цією можливістю".

Олена Шуляк підкреслює, що виплата коштів вакцинованим українцям — це не є підготовка до виборів:

"Я є одним із авторів законопроєкту про виділення з Державного бюджету 3 млрд гривень, щоб, з одного боку, підтримати і креативні індустрії, з іншого боку — стимулювати людей вакцинуватись, бо від цього залежить здоров'я. Я свою тисячу не буду використовувати, бо є ті кому це більше потрібно.

Я вважаю — це непогана ініціатив, яка допоможе підтримати бізнес, з одного боку, з іншого простимулювати щеплення".

Існує загроза, що за допомогою виплати коштів через "Дію" зберуть інформацію про громадян, а потім це використають для запровадження електронного голосування. Представниця "Слуги народу" заперечила це припущенні і сказала, що не варто оперувати чутками. Важливим є також те, що виплати не залежатимуть, коли саме людина отримала щеплення від коронавірусного захворювання:

"Ми отримали багато звернень від людей, які про це дізнались. Вони говорили: ми, свідомі громадяни, це зробили влітку, а зараз будуть ті, які [вакцинуються], щоб отримати цю тисячу гривень. Це не зовсім чесно по відношенню до тих, хто це зробив свідомо. Я вважаю, що їх повинні отримати усі, незалежно від того, коли людина отримала вакцину".

Думки експертів, які міркують над корисністю виплати тисячі гривень вакцинованим громадянам, видання "Коментарі" публікувало раніше.Читайте Comments.ua в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua/
comments

Обговорення

snovsvt

16 листопада 2021, 17:54

ще йуліну тищщу не роздали а вже клоунська тищща на підході Казка про міністра мвд рукзякяна. Жив-був рукзякян, самий хітрий із армян (навіть хитріший за пічальную лошадь лавриняна, главного поставщіка бєлого какао в кооператив озеро). І рішив він кошмаріть шоколадного петю з трьох сторон, зліва, зправа і зпосередині, а потім від своїх же кошмарень і спасать, такий був нехітрий план конвертації влади в гроші. І найняв він трьох капєєчний акторів на відповідні ролі. Зліва - Ківу красную жомовую яму, якого впіхував то в социки то в зажопу, зправа - псєвдонаці Білецького і його куплені проксі "нацкорпус" і зпосередині - псєвдогіка Геращенко і його шортліст дурнуватих кацапофілів "миротворець". Но с атаманом Зєльоний сей сємітский фокус нєудался, ібо і сам атаман сєміт отпєтий. Турнули рукзякяна, турнулі і його посіпак.

Адъютант своего народа

16 листопада 2021, 15:08

Когда же этот бля*ский психоз на Украине закончится, что Россия вот-вот нападет на вас? Да нах.. вы нам нужны? Чтобы кормить и отапливать вас? Наложили себе в свои шаровары, что весь мир шарахается от вашей вони. Ганьба та презирство Украiне!

Вікторія

16 листопада 2021, 13:24

Ідіоти, прости Господи. І "президент", і його партія, і його парламентарі.

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!