comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Політика президент Українці вважають екс-президента кращим дипломатом - експерт
commentss НОВИНИ Всі новини

Українці вважають екс-президента кращим дипломатом - експерт

Опитування українців показало чого вони очікують від чинного глави держави

28 вересня 2021, 18:45 comments1020
Поділіться публікацією:

Українці вважають екс-президента кращим дипломатом - експерт

В Україні провели опитування про ефективність президентів у зовнішній політиці, фото з відкритих джерел

Центр соціальних і маркетингових досліджень "Socis" впродовж минулого тижня, з 16 до 21 вересня, проводив соціологічне опитування українців. Громадян запитували кого з президентів вони вважають більш ефективним політиком. Йшлося про зовнішньополітичну діяльність глави держави.

Отже, результати опитування наступні. Найбільш успішним в міжнародній політиці названо Петра Порошенка, за нього віддали свої голоси 32,2% учасників опитування. На другому місці, за результатами опитування, перебуває експрезидент Леонід Кучма — 17,7%. За чинного президента Зеленського проголосувало лише 8,1% опитаних.

Під час опитування в українців поцікавилися, чи очікують вони суттєвих наслідків для України від візиту президента Володимира Зеленського до Сполучених Штатів. Вагомих наслідків від українсько-американських відносин не очікують 47,9% опитаних й лише 32,2% тих, хто взяв участь в опитуванні вважають, що цей візит матиме суттєві наслідки для двосторонніх відносин.

Політичний експерт Павло Нусс поділився з виданням "Коментарі" своєю точкою зору стосовно результатів опитування.

"Більшість українців підтримують вступ до Європейського Союзу і НАТО, а найбільш ефективним в міжнародній політиці вважають президента Петра Порошенка. Згідно з Конституцією саме президент представляє державу у міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України. Це його прямий обов'язок, а значить, згідно з опитуванням, саме Порошенко є найуспішнішим і найефективнішим главою держави. Тоді назріває запитання: навіщо тоді ви довірили зовнішню політику, національну оборону і безпеку України Зеленському?" — зазначив експерт та додав, що це, по суті, риторичне питання.

Як повідомляв портал "Коментарі", країна-член ЄС і НАТО завдала удару по Україні.


Читайте Comments.ua в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua/
comments

Обговорення

володимир

6 жовтня 2021, 10:04

я человек далекий от дипломатии , но просматривая путь так званого "великого " дипломата парашенка ( в видео , фото , на каналах т/в ) , видел путь подхалима подкупающего не своей харизмой , а грошима державы !!! в подтверждение можна рассматривать тот гвалт который поднимали бывшие дипломаты ПАРЕ в поддержку екс "гарант" - "гетмана " после выборов , а потом , когда начали опубликовувать , все пленки и инные документы о деятельности экс "гаранта" - этот гвалт стал затихать , а сейчас и вовсе пере стал звучать !!! потому что эти крикуны испугались измазаться об этого " великого " дипломата !!! потому что западный избиратель таких ЛЯПОВ не прощает своим депутатам !!! этот " великий " дипломат - выходец из той когорты людей советских времен , о которой бытовало выражение : "... умеет жить за счет ближнего ..." !!! люди думай те и оценивайте не по словам , а по делам !!!

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!