Головна Новини Політика президент Скільки корисних копалин України захопила РФ: Зеленський назвав цифри
commentss НОВИНИ Всі новини

Скільки корисних копалин України захопила РФ: Зеленський назвав цифри

Президент просить союзників допомогти захистити ті важливі ресурси, якими досі володіє Україна

8 лютого 2025, 15:10
Поділіться публікацією:

Російські окупанти захопили менше ніж 20% корисних копалин, але Україні потрібна допомога, щоб захистити те, що залишилося. Як повідомляє портал "Коментарі", таку заяву в інтерв'ю "Reuters" зробив президент України Володимир Зеленський.

Скільки корисних копалин України захопила РФ: Зеленський назвав цифри

Володимир Зеленський. Фото - сайт Офісу президента України

"Якщо ми беремо, що десь 20% нашої землі захоплено, безумовно вони захопили не 20% наших корисних копалин. Поки що менше", — сказав президент.

При цьому він наголосив, що залишок ресурсів України вкрай потребує захисту.                                          

"Нам треба зупинити Путіна і захистіть, що у нас є. Дуже багато в Дніпровській області, дуже багато в центральній Україні та на заході. на жаль, ми втратили вугілля, але я знаю, що вони теж дуже багато там втратили, бо вони не знали, що робити з шахтами, затопили багато", — додав Володимир Зеленський.

Зазначимо, під час цього інтерв'ю Володимир Зеленський заявив, що хоче зустрітися з президентом США Дональдом Трампом до того, як той вестиме переговори з главою Кремля Володимиром Путіним.                                                                                                                                                 

"Це (зустріч з Трампом до його переговорів з Путіним — ред.) дуже важливо, інакше це буде виглядати як діалог про Україну без України. Для партнерів, як і раніше, важливо спочатку обговорити свої питання, а потім уже вести розмову з противником", — наголосив Володимир Зеленський.

Читайте також на порталі "Коментарі" — Володимир Зеленський розкрив цифри: на скільки вперед просунулися українські війська в Курській області РФ.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини