Головна Новини Політика зовнішня політика Загроза життю: Росія евакуює своїх дипломатів з України
commentss НОВИНИ Всі новини

Загроза життю: Росія евакуює своїх дипломатів з України

На такий крок зважилися, ніби через погрози працівникам посольства Росії в Україні

22 лютого 2022, 22:15
Поділіться публікацією:

 РФ вже найближчого часу евакуюватиме представників персоналу в посольствах та консульствах на території нашої країни, аби захистити їх життя та безпеку. Про це інформують представники російського МЗС сьогодні, 22лютого.

Загроза життю: Росія евакуює своїх дипломатів з України

У Кремлі нібито бояться за життя своїх дипломатів (фото з відкритих джерел)

 За оприлюдненою інформацією, при обставинах, що мають місце, для МЗС РФ буде першочерговим завданням – потурбуватись про російських дипломатів і співробітників посольств та генеральних консульств. Аби захистити їх життя та подбати про безпеку, керівники РФ прийняли рішення евакуювати персонал російських закордонних установ на українській території, що буде виконано якнайшвидше.

 Цими "обставинами" — представники Міністерства закордонних справ РФ називають нібито  неодноразові напади на дипломатичні установи цієї країни  й озвучені погрози стосовно фізичних розправ над її дипломатами. При цьому, про факти майбутньої агресії, зокрема, скупчення військового контингенту довкола українських кордонів, що готуються до нападу, ніхто не згадує.

Нагадаємо, що "Коментарі" інформували про те, що парламент зробив заяву щодо визнання Росією ЛДНРВерховна Рада ухвалила постанову № 7088 "Про заяву Верховної Ради України у зв'язку з визнанням Російською Федерацією незалежності самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України". В тексті йдеться про те, що рішенням про визнання незалежності ЛДНР РФ "здійснила акт чергової агресії та вкотре грубо порушила державний суверенітет і територіальну цілісність України в рамках міжнародно визнаних кордонів".  

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини