Головна Новини Політика зовнішня політика За крок до ЄС: які реформи має зробити Україна та чи вдасться нам обійти Фінляндію
commentss НОВИНИ Всі новини

За крок до ЄС: які реформи має зробити Україна та чи вдасться нам обійти Фінляндію

На думку Зеленського, Україна зробила все можливе, аби і цей крок був позитивним

17 червня 2022, 23:54
Поділіться публікацією:

Україна знаходиться за крок до повноцінної інтеграції з ЄС. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

За крок до ЄС: які реформи має зробити Україна та чи вдасться нам обійти Фінляндію

Україна має провести багато реформ (фото з відкритих джерел)

"Маємо позитивний висновок Єврокомісії щодо кандидатства для України.Тепер ми за один крок до початку повноцінної інтеграції з Європейським Союзом.І це історичний здобуток усіх, хто працює на нашу державу", — повідомив президент.

Також глава держави повідомив, що Україні потрібно дочекатися рішення Європейської ради, що відбудеться наступного тижня.

Україна вже змінює Євросоюз та підходи до його розширення

На думку голови Інститут публічної політики та консалтингу Сергія Бикова, змінюючи Європу, ми повинні змінюватись і самі та провести багато важливих реформ. Також експерт переконаний, що Україна може швидше за Фінляндію потрапити до ЄС, яка витратила на це три роки.
"Хіба раніше можливо було уявити, що країна у війні отримає статус кандидата? — ні. Так, ми отримуємо кандидатство не безумовно. Змінюючи Європу, ми повинні змінюватись і самі. Ми маємо зміцнювати незалежність судів та посилити боротьбу проти корупції. У мене складається враження, що Україна поб’є рекорд Фінляндії щодо вступу у ЄС. Фіни витратили на це три роки. Впевнений, що ми впораємось швидше та встановимо новий рекорд",- заявив Сергій Биков.

 Нагадаємо, що "Коментарі" інформували про те, що чи зможе Україна виконати вимоги ЄС. Заява президента Єврокомісії Урсули фон дер Ляйєн, що наша країна демонструє верховенство права, це не більш ніж голослівна заява європейського політика, який далека від розуміння реальної ситуації – і не знає про "телефонне право", яке процвітає в Україні. Так вважає адвокат, керуючий партнер у Юридичній фірмі Patriot.Legal Денис Бондар.  Він нагадує, що ніяк не запрацює Вища Кваліфікаційна комісія суддів, конфлікт навколо формування якої розпочався з моменту приходу Зеленського до влади (коли він і "слуги" хотіли в ручному режимі призначати суддів, а як наслідок – мати "вирішальний голос" у потрібних рішеннях судів).

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини