Рубрики
МЕНЮ
Марченко Марина
Після запуску російського газопроводу "Північний потік-2" Україна через можливу зупинку транзиту газу може втрачати 1,5 млрд доларів на рік. Про це заявив радник глави Офісу президента, голова наглядової ради "Укроборонпрому" Тимофій Милованов в ефірі телеканалу "Дом".
Тимофій Милованов Фото: biz.liga.net
Він зазначив, що якщо порівняти ці втрати від відсутності транзиту з ВВП України — це в залежності від курсу валют становить близько 1%.
Днями США і Німеччина оприлюднили спільну угоду про завершення будівництва "Північного потоку-2", де обіцяють підтримку суверенітету і незалежності України. Експерти проаналізували дані домовленості для порталу "Коментарі".
Нагадаємо, що Україна, Польща і країни Балтії, німецькі "зелені", чимала частина американських політиків, включаючи демократів, виступають проти про "Північного потоку-2" (СП-2), угоду про запуск якого уклали офіційні Вашингтон і Берлін на радість Москві. Глава українського МЗС Дмитро Кулеба запевняє, що це не кінець історії, а гра не закінчена. Чи так це? Чи є ще шанс зупинити СП-2 або хоча б виторгувати більш вигідні для України умови його запуску? Експерти оцінили для порталу "Коментарі".
Нагадаємо, тема запуску скандального російського газопроводу "Північний потік-2" активізувалася в останні кілька днів. Це й не дивно, адже Німеччина і Сполучені Штати нарешті прийшли до консенсусу в цьому питанні. Своєю думкою з порталом "Коментарі" щодо ймовірного закінчення будівництва СП-2 поділився блогер і політичний аналітик Павло Нусс.
Новини