Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Останнім часом почастішали розмови про вибори в Україні. Ось тільки дати нового волевиявлення в Україні, які зараз називаються, не мають нічого спільного із дійсністю. Поки що це все політична гра. Як повідомляє портал "Коментарі", таку заяву в ефірі загальнонаціонального телемарафону зробив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.
Вибори України. Фото: з відкритих джерел
Представник правлячої партії "Слуга народу" рекомендував "колегам, які дати називають, виважено їх називати, тому що зараз ми розуміємо, що озвучування будь-яких таких дат — пальцем у небо, не ґрунтуючись на жодних розуміннях щодо майбутнього".
На його думку, все це політична гра на публіку, яка на "руку країні-агресору".
За його словами, є принципові речі: "Вибори можуть бути протягом півроку після правового режиму воєнного стану, точніше – не раніше". Корнієнко заявив, що підготовка виборів потребує часу для підготовки.
Читайте також на порталі "Коментарі" — вибори в Україні не можуть проводитись, допоки діє військовий стан.
Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, коментуючи заяву лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка про те, що вибори можуть відбутися наприкінці жовтня цього року.
Він також нагадав про домовленість лідерів парламентських фракцій та груп щодо проведення виборів не раніше ніж через 6 місяців після скасування військового стану.
Новини