Головна Новини Політика внутрішня політика Ще один депутат складає мандат: яка причина
commentss НОВИНИ Всі новини

Ще один депутат складає мандат: яка причина

У Верховній Раді стане на одного депутата менше

1 грудня 2023, 19:35
Поділіться публікацією:

Народний депутата, співголова депутатської групи "Відновлення України" у Верховній Раді Максим Єфімов заявив, що складає депутатські повноваження. Про це Єфімов повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише портал "Коментарі".

Ще один депутат складає мандат: яка причина

Єфімов вирішив відмовитися від депутатського мандату. Фото з відкритих джерел

Парламентар повідомив, що планує зосередитися на питаннях оборони Краматорської громади, яку він представляє, а тому вирішив припинити свою діяльність у ВРУ.

Він зазначив, що з першого дня великої війни команда Краматорської міської ради у режимі 24/7 організовує життєдіяльність громади.

"У співпраці з обласною владою й тисячами містян ми збудували ключовий прифронтовий вузол країни. Він став прихистком для десятків тисяч цивільних переселенців. Хабом, що забезпечує потреби наших військових", — розповів Максим Єфімов.

За його словами, наразі команда максимально залучена у процеси збереження промислового та економічного потенціалу Краматорська, зокрема, займається релокацією потужностей та облаштуванням на нових місцях спеціалістів.

"Ці зусилля не лишають часу на щось інше. Зокрема, й на депутатську діяльність. В умовах війни вона вимагає забагато зусиль. Їх, скажу відверто, бракує, і вони не завжди є результативними. Я ніколи не займався імітаціями. Не сприймаю умовностей і завжди налаштований на результат.  Саме тому оголошую про складання повноважень депутата Верховної Ради України", — заявив Максим Єфімов.

Єфімов запевнив, що відповідне рішення дозволить йому зосередитися на питаннях захисту рідної Краматорської громади.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що робоча група Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки напрацювала вже два нові законопроєкти про мобілізацію в Україні. Один із них стосується соцзахисту військових, а інший буде націлений на вдосконалення самого процесу мобілізації та проходження військової служби.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення


Новини