logo_ukra

Coinspot 25.09.2020

BTC/USD

10621.26

ETH/USD

341.54

LTC/USD

44.56

НБУ 25.09.2020

USD/UAH

28.35

EUR/UAH

33.12

RUB/UAH

0.38

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Політика внутрішня політика Партія «За майбутнє» озвучила рецепт виходу з кризи, з яким йде на вибори
commentss НОВИНИ Всі новини

Партія «За майбутнє» озвучила рецепт виходу з кризи, з яким йде на вибори

Лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця закликав займатися економікою, а не з’ясуванням стосунків

12 серпня 2020, 18:29 comments657

Україна потребує компетентного управління, тоді як непрофесійні, авантюрні рішення влади лише загострюють наявні проблеми. При цьому, політики вкидають гасла, які роз’єднують країну та відволікають від важливих питань. Такий згубний підхід руйнує громади та країну. Про це сьогодні говорили на форумі прихильників партії "За майбутнє" на Рівненщині, у якому взяв участь лідер партії Ігор Палиця, повідомляє прес-служба політсили.

Партія «За майбутнє» озвучила рецепт виходу з кризи, з яким йде на вибори

Палиця розкритикував політику, яку проводить нинішня влада. Урядовці, на його думку, більше турбуються про якихось невідомих іноземних інвесторів, обіцяючи їм пільги та інвестиційних нянь, аніж про внутрішній бізнес, який змушений виживати, беручи кредити під захмарні відсотки.

Крім того, він обурений тим, що замість зрозумілої економічної стратегії провідні політичні сили нав’язують суперечки на мовному або національному ґрунті, фактично відволікаючи громадян від реальних проблем.

"Всі ці роки нам розказували, в яку церкву ходити, хто із нас кращий українець: зі східної чи із західної України, з Одеси чи зі Львова. Той, хто носить вишиванку, чи той хто її не носить.  Але це все вкидаєтеся навмисно, аби розсварити нас, відволікти від нагальних справ. Наше ж з вами завдання - забути про сварки, забути, хто якої національності, в яку церкву ходить та з якої частини України походить. Адже нам потрібно розвивати країну, щоб запрацювала економіка, був сильний базис, аби люди мали роботу й що принести додому", - наголосив він.

Лідер "За майбутнє" закликав зрозуміти одне: "Всі, хто проживають в нашій країні – українці, незалежно від національності, незалежно від того, якою мовою ми розмовляємо вдома".

Також Палиця наголосив на важливості єднання конструктивних сил заради побудови ефективної самодостатньої економіки, яка не буде просто сировинним придатком Європи й обслуговуватиме інтереси громадян, а не МВФ чи інших подібних структур. Він закликав розвивати вітчизняне виробництво, повертаючи країні славу розвинутої промислової держави. І вже маючи потужну економіку піднімати соціальну сферу, медицину, освіту.

У політсилі наголошують, що саме з цією метою була створена партія "За майбутнє". Вона починає свій шлях з місцевих виборів, аби з громад та регіонів вибудовувати нову систему влади, яка буде здатна вирішити гострі проблеми, з якими стикається Україна.

"Наше завдання перемогти на цих виборах, на виборах до наступної Верховної Ради й передати реальні повноваження на місця. Щоб мер Рівного не дивувався, коли в нього виросла висотка у 20 поверхів, бо хтось у Києві за хабар дав дозвіл. Щоб у міста були важелі впливу на ці процеси, щоб люди не місцях більше не були заручниками неефективної влади у Києві", - резюмував Палиця.

У політсилі заявили, що зібрали команду професіоналів та патріотів, яка налаштована досягти озвученої мети – змінити країну й змінити на краще життя кожного українця.

Нагадаємо, вибори на лінії зіткнення на Донбасі можуть відбутися, але у ЦВК назвали умову.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!