Рубрики
МЕНЮ
Моесеенко Валентина
На думку народного депутата, голови парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микити Потураєва, питання перейменування Російської Федерації наразі не просто іміджеве, воно політично дуже вагоме, пишуть "Коментарі".
Зміна назви на Московія
Днями Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію щодо перейменування країни-агресорки, яка передбачає зміну назви Росія на Московія. Глава держави зауважив, що порушене в петиції питання потребує ретельного опрацювання.
На його переконання, зміна назви на "Московія" буде додатковим аргументом для мільйонів поневолених жителів на тих теренах замислитися про те, що ніякі вони не росіяни.
За його словами, перейменування — це наша політична воля як української нації, і тут немає жодних складнощів. Ми можемо встановити перехідний період і поступово перевидавати підручники, мапи тощо.
"Коментарі" також писали про те, що президент РФ Володимир Путін вважає країн-підписантів Варшавського договору законною спадщиною Росії від СРСР. Загалом, Кремль не відмовляється від плану завоювати Чехію, Угорщину, Польщу, як і Україну.
Як повідомляв портал "Коментарі", між ключовими членами найближчого оточення російського диктатора відбувається внутрішнє протистояння, а сам Володимир Путін, схоже, втратив контроль над інформаційним простором у своїй країні.
Читайте також на порталі "Коментарі" — останні два тижні принесли армії РФ найбільших втрат у живій силі.
Новини