Головна Новини Політика президент Зеленський нагадав, скільки днів Путін ігнорує пропозицію США щодо припинення вогню
commentss НОВИНИ Всі новини

Зеленський нагадав, скільки днів Путін ігнорує пропозицію США щодо припинення вогню

Президент закликав знову посилити тиск на Росію

сьогодні, 13:25
Поділіться публікацією:

Глава української держави Володимир Зеленський звернув увагу, що Росія вже понад 50 днів ігнорує пропозицію від США щодо повного та безумовного припинення вогню. Такі самі пропозиції від України Москва також відкидає. Тому в цій ситуації потрібен поштовх для дипломатії та посилення тиску на окупантів. Таку думку у Facebook озвучив президент України Володимир Зеленський.

Зеленський нагадав, скільки днів Путін ігнорує пропозицію США щодо припинення вогню

Володимир Зеленський. Фото: сайт Офісу президента України

"Вже понад 50 днів Росія ігнорує американську пропозицію повного та безумовного припинення вогню. Були й наші пропозиції – щонайменше відмови від ударів по цивільній інфраструктурі та тривалій тиші в небі, на морі та на землі. На це Росія відповідає новими обстрілами, новими штурмами. Саме тому потрібен відчутний поштовх для дипломатії – необхідний подальший тиск на Росію, який змусить її до тиші та переговорів", – зазначив президент.

На його думку, чим ефективніше діятимуть санкції, тим більше стимулів у Росії завершуватимуть війну. Чим міцнішими будуть українська оборона та наші сили ППО, чим більше життів ми зможемо врятувати, тим швидше зможемо гарантувати тривалу безпеку.

Володимир Зеленський висловив подяку всім українським партнерам у світі, які не стоять осторонь і активно допомагають.

Президент нагадав, що зараз в Одесі ще триває розбір завалів у будинку, яким ударив російський дрон. Вночі у місті було багато пожеж. Загалом Одесу атакував 21 безпілотник. На жаль, є загиблі.

Зазначимо, у ніч проти 1 травня російські окупанти здійснили масовану атаку безпілотниками на Одесу. У місті пролунала серія вибухів, зафіксовано ушкодження цивільної інфраструктури, зокрема житлових будинків. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини