Головна Новини Політика президент Війна до червня 2026-го: Зеленський зробив насторожуючу заяву
commentss НОВИНИ Всі новини

Війна до червня 2026-го: Зеленський зробив насторожуючу заяву

Президент висловив сподівання, що війни до червня 2026-го вже не буде, але Україна має умову

28 травня 2025, 10:31
Поділіться публікацією:

Про швидке завершення війни вже не йдеться, але є надія, що в 2026 році війна вже завершиться, а економіка Росії зазнаватиме сильної дії санкцій, але для цього потрібні сильні кроки по тиску на РФ. Таку заяву під час спілкування із представниками мас-медіа зробив президент України Володимир Зеленський.

Війна до червня 2026-го: Зеленський зробив насторожуючу заяву

Володимир Зеленський. Фото: сайт Офісу президента України

"Безумовно, ми розуміємо аналіз вже багатьох розвідок, багатьох країн, аналітику. Червень 2026-го – ми всі сподіваємося, що війни вже не буде. Дуже. Але при цьому розуміємо, що економічне відчуття від санкцій у "рускіх" буде. Вже від тих, що прийняті. І вважаємо, що саме з того моменту, десь з літа 2026-го року, їх економіка буде це відчувати сильно. Ми розуміємо, який буде дефіцит бюджету. Може, він не катастрофічний для їхньої економіки, тому що вона в більшості своїй тіньова", — заявив Зеленський.

За його словами, проблематично аналізувати, що в Росії перебуває в тіні і скільки має запасів, щоб продовжувати війну. Багато деталей із зрозумілих причин невідомі. Але не може не хвилювати те, що Росія повністю перебудовує свою економіку під мотиви війни і ВПК країни-агресора, що росте, це підтверджує. Але вже є тенденції, які говорять про те, що росіяни вже на межі та взяли максимум із того, що можна. Росіянам доведеться абсолютно все витрачати на війну.

Також президент зазначив, що Росія отримує компоненти із низки країн. Це також впливає на здатність агресора продовжувати війну.

Читайте також на порталі "Коментарі" — громадяни України, починаючи зі шкільних років, повинні готуватися до захисту своєї землі від окупантів. Війна надовго РФ залишається нашим ворогом на десятиліття або століття. Наші діти мають готуватися та знати, що таке війна. Таку заяву в ефірі загальнонаціонального телемарафону зробила заступник керівника Офісу президента Ірина Верещук.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини