Головна Новини Політика президент Під контролем США: Спеціальна інспекція контролюватиме українську владу
commentss НОВИНИ Всі новини

Під контролем США: Спеціальна інспекція контролюватиме українську владу

Створення генеральної інспекції уже призвело до цілої низки кримінальних справ, відставок та звільнень

28 січня 2023, 20:58 comments1061
Поділіться публікацією:

Визначною подією в історії України називає журналіст і воїн ЗСУ Юрій Бутусов, створення генеральної інспекції, пишуть "Коментарі".

Під контролем США: Спеціальна інспекція контролюватиме українську владу

Під контролем США

"США розпочинали впорядкування дій української влади, яка виявила свою неспроможність самостійно керувати ресурсами держави в умовах війни. Тепер витрати американських коштів офісом президента та урядом беруть під контроль спеціальні інституції США. На роботу української правоохоронної та судової системи США не покладаються, і створюють свою інспекцію, а враховуючи, що США фінансує в цілому увесь державний бюджет, то контролювати будуть майже все", — написав він у соцмережах.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


За словами Юрія Бутусова, саме створення генеральної інспекції призвело до цілої низки кримінальних справ, відставок та звільнень серед "Слуг народу".

"Це гарний сигнал, сподіваюсь, що американці створять і структуру по аналізу дій  і по розробці оборонної стратегії, бо важко дивитись на цей безлад та хаос у владі, яка не спроможна визначити пріоритети оборонного планування, та створити дієві інструменти реалізації оборонної політики", — висловлює свою думку Бутусов.

І додає, що Україні так само потрібен американський офіс, який би досліджував усі рішення у сфері оборони та допомагав ухваленню професійних рішень.

Раніше "Коментарі" писали, що стало причиною кадрових чисток Зеленського – чому звільнення розпочалися саме зараз. З одного боку – тиск ЗМІ, з іншого – певні зауваження від наших міжнародних партнерів щодо тих чи інших представників влади призвели до радикальних кадрових рішень.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Владимир

28 січня 2023, 21:58

В Ираке и Афганистане контролировали...

Ігор

28 січня 2023, 21:18

Контролювати дії розкрадачів і брехунів в злочинному православному середовищі? Змінювати саме це середовище треба швидко, і контролювати ці зміни. А чім рік думали? Довіряли тому брехуну, якого брехнею привів до влади Беня, на якого карна справа у США? Довіряли тому, хто оточив себе найгіршими істотами-розкрадачами? Якби Україну раніше взяли під повну опіку, війни б не було.


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!