Президент США Дональд Трамп для досягнення своєї мети жорстко розмовлятиме з Україною, а не лише з російським правителем Володимиром Путіним. Влада України має гнучко комунікувати зі США, щоб не опинитися в ролі РФ і не почути ультиматум. А тему НАТО слід поки що заморозити, пише 24 січня портал "Коментарі" з посиланням на думку українського політичного аналітика, екс-нардепа ВР Вадима Денисенка.
Щоб Трамп не був жорстким з Україною, треба як мінімум поки що забути про НАТО, радить Денисенко. Фото: із відкритих джерел
"Ми почули більш ніж жорстку заяву президента США щодо його майбутньої політики щодо Росії. Щоб не було жодних ілюзій, подібна заява за необхідності Трамп зробить і щодо України", — переконаний експерт.
Він наголосив, що головне завдання України зараз – визначити та узгодити зі США "червоні лінії".
"Але при цьому слід виходити з того, що вступ до НАТО у зрозумілій тимчасовій перспективі є категорично закритим", — заявив Денисенко.
Експерт уточнив, що йдеться про ультимативну вимогу Трампа до російського правителя Володимира Путіна припинити війну. 22 січня він публічно закликав Росію та Путіна піти на угоду та закінчити війну, інакше РФ зіткнеться з економічним тиском. "Буде тільки гірше", — пообіцяв Путіну Трамп.
Експерт зауважив, що американський лідер зараз говорить про Путіна і з Путіним, як із представником країни третього світу, а не рівнішим. Денисенко наголошує, що останні дні в інформаційному плані показали – Кремль був абсолютно не готовий до такого жорсткого ультиматуму Трампа. Тому стратегія дій росіян наступна: воєнкори та ультра-патріоти роздмухуватимуть істерику, що з Росією так не можна поводитися , а Кремль мовчатиме і чекатиме нагоди, щоб переключити тему. Те, що в РФ поки не закривають рота воєнкарам, опосередковано ще раз підтверджує, що поки Путін не готовий до переговорів , підсумовує експерт.
Водночас спікер Кремля Дмитро Пєсков 24 січня заявив, що Путін чекає сигналу від США для переговорів із Трампом. До цього в Кремлі відреагували на його ультимативні заяви, вказавши, що не бачать нічого нового у політиці Трампа. Також "Коментарі" писали, чому митні погрози Трампа не злякають Путіна, але є фактор , який може змінити думку Кремля. Путін 24 січня підтвердив, що нібито готовий до переговорів щодо миру, але нібито діалогу заважає позиція президента України Володимира Зеленського.
Трамп, у свою чергу, публічно дорікнув Зеленському в тому, що він вплутався у війну з РФ. За версією президента США, глава Української держави не повинен був чинити збройний опір у лютому 2022 року, і тоді нібито "була б угода".
Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.