Головна Новини Політика зовнішня політика Трамп визначився із вимогами для переговорів щодо України чи враховано інтерес Москви
commentss НОВИНИ Всі новини

Трамп визначився із вимогами для переговорів щодо України чи враховано інтерес Москви

Названо оптимальний сценарій закінчення війни в Україні з погляду Вашингтона

сьогодні, 07:15 comments1903
Поділіться публікацією:

Останні заяви російського правителя Володимира Путіна підтверджують, що перший етап переговорів росіяни намагатимуться зірвати руками українців. Вимога виборів, яка оформилася в тези спецпредставника Трампа Кіта Келлога – це де-факто і є формальним приводом для відстрочення реальних переговорів (оскільки Путін скаржиться, що в Україні нібито немає з ким мати справу та підписувати документи). Про це пише портал "Коментарі" з посиланням на думку директора Українського інституту майбутнього Вадима Денисенка.

Трамп визначився із вимогами для переговорів щодо України чи враховано інтерес Москви

Путін хоче відстрочити закінчення війни, вимагаючи виборів в Україні, точніше – "легітимного керівництва". Можливо, Трамп погоджується. Колаж: Коментарі

На думку Денисенка, Україна має розуміти три речі.

"Перше. Судячи з усього, нас змусять провести вибори якнайшвидше. Ідеальна, з погляду Вашингтона опція — призупинення війни, потім вибори, потім переговори існує, хоча поки вона виглядає дуже туманно. Але, схоже, США не виключають і план Б , коли вибори відбуваються і під час війни", — припустився політолог.

Денисенко здається, що США визначились із двома головними стартовими вимогами для переговорів. Це не вступ України до НАТО та вибори в країні.

"Третє. Причини рішення про вибори такі. США зрозуміли, що зараз провести швидкі переговори без виборів, які є головною вимогою росіян, не вдасться. Тут Путін загнав себе у певну пастку, бо особисто сказав про це, не виставляючи додаткових вимог. І цю гру виглядає так, що прийняв Трамп", — пише він.

На думку Денисенка, США вважають, що підписувати переговорні рішення і втілювати їх у життя має новообране керівництво України.

Таким чином, констатує він, "у вибори стають майже невідворотними", з усіма наслідками для внутрішньої дестабілізації і проблемами з правилами гри.

"Скажу ідеалістичну річ: нам потрібний у результаті виборів уряд єдності країни. Але цього не бажає жодна політична сила. Як ніхто не хоче і обговорення переговорних позицій (України в діалозі з РФ). І всі говоритимуть у категоріях "зради", — вважає політолог.

Головний виклик зараз – для країни – стабілізація лінії фронту, "це альфа та омега всього", підсумував Денисенко.

Як писав портал "Коментарі", численні прогнози термінів закінчення війни у 2025 році , які заполонили західні ЗМІ, далекі від реальності. Українські медіа бездумно копіюють та публікують їх, але правди там немає, наголосив керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрія Коваленка. Він прогнозує, що публікацій на тему війни та переговорів буде ще багато, бо всі на ній хайпуватимуть. Але ставитися до таких матеріалів слід критично, попередив Коваленко. Поки що інформація, яка є у ЗМІ, "не відповідає дійсності взагалі", уточнив він.

"Коментарі" повідомляли і про російське вкидання, яке опублікувало видання "Країна", що знаходиться під санкціями в Україні. У публікації було викладено "план" дій щодо "встановлення миру" в Україні, який нібито скоро почне виконуватися. А також вигідні для РФ "умови" припинення вогню, які нібито стануть умовою угоди. Вкидання свідчило, що на встановлення миру відводиться 100 днів, і до 9 травня перемир'я буде досягнуто, а потім в Україні мають відбутися вибори. Глава Офісу президента Андрій Єрмак попередив, що ця інформація не має нічого спільного із реальністю.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини