Головна Новини Політика зовнішня політика Путін дав дзвінкий ляпас Трампу: яка відповідь чекає на диктатора
commentss НОВИНИ Всі новини

Путін дав дзвінкий ляпас Трампу: яка відповідь чекає на диктатора

У Кремлі піднімають ставки, відкинувши мирний план нового президента США

сьогодні, 11:33 comments4411
Поділіться публікацією:

Російський правитель Володимир Путін намагається максимально використати "вікно можливостей", яке має до інавгурації нового президента США. Поставити його на місце Дональд Трамп може, продовживши надавати військову допомогу Україні та посиливши санкції. Таку думку висловив військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступник керівника Генштабу Ігор Романенко, передає портал "Коментарі" із посиланням на ТСН.

Путін дав дзвінкий ляпас Трампу: яка відповідь чекає на диктатора

Путін занапружився і поставив Трампа в незручне становище. Фото: kremlin.ru

"Диктатор прагне сформувати для себе міцну позицію, а для цього піднімає градус напруги. Це полягає в тому, що план про призупинення бойових дій, який йому раніше запропонувала команда Трампа, він відкинув. Давши тим самим своєрідного ляпаса Трампу", — вважає Романенко.

Саме для посилення переговорної позиції, переконаний експерт, російський диктатор прагне окупувати зараз максимальну кількість українських земель та намагається витіснити бійців ЗСУ із Курщини. Путін "по-своєму готується" до врегулювання, зазначає колишній військовий.

Головне питання зараз – чим дадуть відповідь США. За словами експерта, після "ляпаса від Путіна" Трамп та його команда зрозуміли, що процес буде непростим. І вирішити проблему з війною в Україні не вийде ні наступного дня після його обрання, ні наступного після інавгурації. А все, що Трамп говорив до цього, було передвиборними гаслами і відходить у минуле

"На мою думку, після такого "прояснення", незважаючи на всі протиріччя, Трамп зустрічався з Байденом. І між ними була розмова щодо України та російського диктатора, тому що незалежно від партійних прапорів республіканців чи демократів, вони насамперед – американці, які відстоюють інтереси США. Тому Байден залишив Трампу 4 мільярди доларів, які були виділені Конгресом на допомогу Україні. їх не надали, гадаю, вони стануть для Трампа перехідним резервом", – вважає Романенко.

Крім продовження допомоги Україні, Трамп може відповісти Путіну посиленням санкцій, продовживши політику Байдена щодо тіньового танкерного флоту. Йдеться про санкції, які є дієвими і які росіяни не зможуть обминати.

Про них Байден і розповів наступнику. Тому що Трамп і його команда багато розповідають, яким чином потрібно тиснути на Україну, щоб вона швиденько погоджувалася на якийсь переговорний процес. А ось стосовно Путіна та Росії новий президент США та його команда чому -то мовчать. Думаю, що поки що їм нічого сказати — працюють над цим і інструментарій у них для цього є. хайпувати, а важко працювати на глобальному рівні. Саме зараз команда Трампа цим і займається”, – зазначає Романенко.

Як писав портал "Коментарі", вторгнення в Україну стало справою життя для російського правителя Володимира Путіна. Він хоче вичавити максимум із ситуації, тому домогтися від РФ поступок на переговорах буде складно. Тільки в крайньому випадку російський правитель погодиться на припинення вогню існуючою лінією розмежування і визнає її як кордон. Адже таке визнання означало б, що його кампанія, мета якої – відкинути НАТО до кордонів сорокарічної давності, захлинулась і глобальних цілей РФ не досягла.

У 2024 році Росія неодноразово заявляла, що вимагає від ЗСУ повністю вийти з чотирьох областей України – Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької. Наразі РФ не контролює повністю жоден із цих регіонів, але незаконно оголосила їх частиною своєї території у існуючих адміністративних кордонах. Обласний центр Запоріжжя росіяни взяти так і не змогли, а з Херсона, до якого ЗС РФ вдалося зайти в перші місяці війни, їх наприкінці 2022 вибили ЗСУ.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини