Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Чим швидше українські пілоти почнуть тренуватися керувати сучасними західними винищувачами F-16 тренувань, тим швидше ці літаки будуть в Україні. Для того, щоб скинути Росію з неба, нашій країні потрібні не лише ППО, а й бойова авіація. Про це пише портал "Коментарі", цитуючи слова міністра закордонних справ Дмитра Кулеби на прес-конференції в Одесі.
Винищувач F-16. Фото: з відкритих джерел
За словами Дмитра Кулеби, він також особисто звернувся до союзників України, які є операторами сучасних бойових літаків, у тому числі F-16, з проханням докласти зусиль для прискорення початку тренування наших пілотів на літаках, оскільки це, своєю чергою, приведе до них. передачі нашій країні.
Варто зазначити, що прес-конференція відбулася після зустрічі міністра Кулеби з главами МЗС Латвії, Литви, Естонії, Данії, Ісландії, Норвегії, Швеції та держсекретарем МЗС Фінляндії.
Читайте також на порталі "Коментарі" — про що говорять ракетні удари, що почастішали по Україні, – чим ми можемо відповісти.
Також видання "Коментарі" повідомляло – чому лояльні до РФ країни просувають тему переговорів – як завадити планам Кремля. Експерти в ексклюзивному інтерв'ю нашому порталу детально проаналізували ситуацію.
Новини