comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Політика внутрішня політика Влада активно розкручує маховик репресій проти української опозиції - Погребинський
commentss НОВИНИ Всі новини

Влада активно розкручує маховик репресій проти української опозиції - Погребинський

Експерт оцінив ситуацію навколо політичної опозиції в Україні

29 червня 2021, 21:10
Поділіться публікацією:

Політичний експерт, а також директор Київського центру політичних досліджень та конфліктології Михайло Погребинський проаналізував діяльність і перспективи розвитку українських опозиційних сил. Про це публіцист написав у своєму блозі для 112.

Влада активно розкручує маховик репресій проти української опозиції - Погребинський

Михайло Погребинський - фото з відкритих джерел

За його словами, в українському публічному просторі просувається регулярна дискредитація відмінних від провладних політичних партій. Так ряд популярних аналітиків не перестають стверджувати, що місце опозиції займає неправильна політична сила — "Опозиційна платформа — За життя" (ОПЗЖ), яка, на думку цих експертів, "не злетить" і потрібно про неї забути.

"Зрозуміло, про ефективність нинішньої діяльності ОПЗЖ можна сперечатися, тут можуть бути різні думки. Але проблема України в тому, що іншої опозиції, іншої сили, що відстоює соціальні, мовні та культурні права громадян країни, яка виступає проти нинішнього державного курсу країни, спрямованого на підтримку конфлікту навіть на шкоду національним економічним і зовнішньополітичним інтересам, сили, яка виступає за відновлення національного суверенітету в економічній і зовнішній політиці — такої сили в країні взагалі немає. Петро Порошенко, звичайно, сьогодні теж в опозиції, але він в опозиції особисто Зеленському, а не курсу, який той проводить ", — пише Погребинський.

Також директор центру політичних досліджень стверджує, що в даних політичних умовах влада не допустить реєстрації нової сили, здатної активно відстоювати права жителів Донбасу.

"Можна з упевненістю сказати, що шансів зареєструвати якусь нову політичну силу, яка б виступила, як я сказав, з позицій державного суверенітету України, на захист цивільних і політичних прав жителів південного сходу країни — немає ніяких", — додав Михайло Погребинський.

У свою чергу, на думку експерта, на сьогоднішній день жоден український політик, крім Медведчука, не ризикує прямо заявити про необхідність прямих переговорів з представниками невизнаних республік.

"Всі ходять навколо, виступають "за все хороше проти всього поганого" — і російськомовних потрібно захищати, але "державна мова повинна бути тільки одна — українська", — підкреслив аналітик.Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Фрол

30 червня 2021, 00:07

Миша - директор Центра политических исследований, в штате которого 1 сотрудник - Погребинский Миша, на должности директора. ХАХАХАХАХАХАХ!!!!!! Директор самого себя!!!!!!

Фрол

30 червня 2021, 00:06

КТо бы еще этого гнойного рыговского оракула уеппашил в голову, чтобы оно перестало квакать в угоду Путину? Миша!! Не стыдно? В твои-то годы!!! Совесть поищи, падло технологическое!!

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!