comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Політика внутрішня політика Україна опиниться на узбіччі зовнішньої політики, якщо ЄС налагодить відносини з Росією, - Медведчук
commentss НОВИНИ Всі новини

Україна опиниться на узбіччі зовнішньої політики, якщо ЄС налагодить відносини з Росією, - Медведчук

Лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук розповів, за чим небезпечне зближення Европи та Росії

22 липня 2021, 18:15

Українські політики не мають гідної відповіді на заяви президента Росії Володимира Путіна про те, що в Україні нібито відбувається правове беззаконня, а влада не відстоює інтереси народу і приймає економічно невигідні рішення. Таку думку висловив народний депутат України, голова Політради партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктор Медведчук, коментуючи статтю російського лідера "Про історичну єдність росіян і українців", повідомляє 112 канал.

Україна опиниться на узбіччі зовнішньої політики, якщо ЄС налагодить відносини з Росією, - Медведчук

Віктор Медведчук - фото: ОПЗЖ

Парламентарій підкреслив, що замість демонстрації адекватної реакції українські політики продовжують декларувати заклики відгородитися від Росії стіною і базами НАТО в прямому і переносному сенсі цього слова.

"Це, м'яко скажемо, нерозумна, недалекоглядна політика, яка загрожує не стільки Росії, скільки існуванню української держави. Зведення сенсу української державності до протистояння з Росією автоматично знищує цей сенс, якщо Європа і Росія домовляться. І тоді держава Україна стає непотрібною, і неважливо , ким буде контролюватися ця територія. Значить, нам потрібен інший сенс існування української державності ", — впевнений Віктор Медведчук.

Також він зазначив, що, якщо відносини між РФ і Європою налагодяться, Україна опиниться остаточно витісненою на узбіччя зовнішньополітичних відносин.

"Процес зближення Європи та Росії розчавить сучасну Україну, зробить її непотрібною, зайвим політичним фактором, подразником, територією розбрату. І цей процес запущений, можна звинувачувати в цьому Росію, але більше за все тут постаралася українська влада, яка обрала примітивну й дурну стратегію розвитку" , — підкреслив лідер ОПЗЖ.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!