comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Політика внутрішня політика У всіх учасників справи Медведчука повинні бути перед очима сумні приклади суддів Кірєєва і Чауса, - Бодров
commentss НОВИНИ Всі новини

У всіх учасників справи Медведчука повинні бути перед очима сумні приклади суддів Кірєєва і Чауса, - Бодров

За словами Бодрова, очевидно, що в справі Медведчука дуже багато порушень законодавства

4 серпня 2021, 19:58
 І суддя, і представники слідства у справі голови політради "Опозиційної платформи — За життя", народного депутата Віктора Медведчука повинні розуміти всю міру своєї відповідальності за участь у виконанні політичного замовлення. Тим більше, приклади суддів Родіона Кірєєва і Миколи Чауса свідчать, що відповідальність за несправедливий вирок може бути дуже суворою.

У всіх учасників справи Медведчука повинні бути перед очима сумні приклади суддів Кірєєва і Чауса, - Бодров

Віктор Медведчук (фото з відкритих джерел)

Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявиви політтехнолог Андрій Бодров, повідомляє Знай. Так Бодров прокоментував перспективи розгляду апеляції на рішення про домашній арешт для лідера опозиції.

За словами Бодрова, очевидно, що у справі Медведчука дуже багато порушень законодавства України, починаючи з процесуальних норм.

"Я сподівався, що шоу буде поставлено більш професійно. "Дірок", особливо процесуальних "дірок", в цьому судилищі була величезна кількість. Починаючи від порушення процесуального порядку розслідування. За ідеєю, ДБР має розслідувати, а не СБУ. Потім порушення підсудності, бо якщо ДБР має розслідувати, то Шевченківський районний суд має слухати справу, а не той лояльний Печерський суд, який знайшли і якому "ім'ям партії і Леніна доручили". І порушення термінів, і замовлення експертизи не тими, хто повинен розслідувати справу", – перерахував порушення політтехнолог.

"Загалом, велика кількість фактів, які вказують, що незалежно від того, хто буде судити і в якій інстанції буде проходити розгляд справи, все одно буде потужний тиск і суддів будуть примушувати до винесення певного рішення", – констатував експерт.

У зв'язку з цим Бодров висловив упевненість в тому, що суддя і представники слідства розуміють всю міру своєї відповідальності за участь у виконанні політичного замовлення.

"Невже люди, які беруть участь у цьому процесі, не розуміють, що завтра їх спіткає відповідальність? Невже вони не бачили, що сталося з Родіоном Кірєєвим, який судив Тимошенко, А тепер ховається десь там у Москві. Але так він хоча б живий, Слава Богу, ховається. А Чаус? Може, Чауса вже Вовки на болоті доїдають десь в Таращанському лісі, так? А нам досі його відео надсилають? Може, його і немає вже зовсім?" — підкреслив Бодров.

"По-перше, сама влада зацікавлена в тому, щоб зник такий "терпила", який виконував політичне замовлення. Тому що влада хоче зачистити кінці, і щоб виконавець злочинного замовлення кудись зник і не міг дати потім свідчення проти них згодом", — пояснив політтехнолог.

"І самі жертви переслідування, думаю, мовчати не будуть. Вони теж будуть подавати і судові позови, і використовувати правову систему, щоб переслідувати людей, які завдали їм значущої ділової і моральної шкоди", – спрогнозував політтехнолог Андрій Бодров.

Нагадаємо, що видання "Коментарі" повідомляло про те, що Україна втрачає імідж на міжнародній арені через справу Медведчука.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!