Головна Новини Політика внутрішня політика У Києві відкрився партійний офіс "Слуги народу"
commentss НОВИНИ Всі новини

У Києві відкрився партійний офіс "Слуги народу"

У планах у партії відкриття нових офісів

22 жовтня 2021, 17:27
Поділіться публікацією:

У Києві відкрився офіс київської партійної організації "Слуга народу". Про це повідомляють кореспонденти порталу "Коментарі".

У Києві відкрився партійний офіс "Слуги народу"

Олександр Корнієнко. Фото: Фото: Zuma \ TASS

Глава партії Олександр Корнієнко розповів, що відкриття нових офісів несе в собі кілька основних функцій таких, як підтримка комунікації з громадянами, які підтримують партію або хочуть отримати будь-яку інформацію або допомогу, а також він стане центром для роботи депутатів київської міської ради.

"Ну і звичайно, в цьому офісі, як і будь-якому іншому партійному офісі буде можливість приєднатися до наших наскрізних проєктів, які зараз здійснюються по всій країні", — додав політик.

Корнієнко розповів, що в планах у партії відкриття нових офісів і він би хотів, щоб до кінця року почали відкриватися районні офіси, а вже до весни була відкрита повна мережа.

Також глава партії зазначив, що відкриття нових офісів відбувається за рахунок державного фінансування партії "Слуга Народу".

Потім, Корнієнко передав слово Лесі Забуранній, яка очолює Київську міську організацію "Слуги народу".

"Це відкриття центрального першого офісу. На цей момент ми вже маємо певні чотири (офісу, — ред) і ми плануємо щоп'ятниці або через п'ятницю відкриття", — розповіла Забуранна.

Забуранна сподівається, що раніше, ніж до весни наступного року будуть відкриті всі районні партійні офіси.

"Щоб люди мали максимальну можливість залучатися до роботи, і щоб наша присутність допомагало киянам вирішувати їх головні питання," — зазначила нардеп.

Нагадаємо, раніше сайт "Коментарі" інформував про те, що в Мережі з'явилася інформація, що екс-міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заразився коронавірусом нібито у важкій формі.


Читайте Comments.ua в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://comments.ua/
comments

Обговорення

Aleks

23 жовтня 2021, 08:07

МУЗЕЙ ПАМЯТИ ЖЕРТВ ОУН-УПА По данным ЦРУ Бандера был немецким шпионом. В электронной библиотеке Центрального разведывательного управления США опубликован документ на четырех страницах, датированный 1951 годом. В документе утверждается что икона украинского национализма (интегрального национализма, русофобии и антикоммунизма) Степан Бандера ( Stepan Bandera) был германским шпионом. Документы в электронной библиотеке ЦРУ появились еще 10 лет назад, но доступны они стали для широкой публике недавно. Понимая, что случайности в этом ведомстве происходят крайне редко, можно предположить, что готовится новая фаза спецоперации в Украине. Украинским радикальным националистам стоит призадуматься о своей дальнейшей судьбе, не готовят ли их к утилизации. Если указанного документа будет не достаточно, то можно покопаться в архиве ЦРУ еще глубже. Вас ждут настоящие откровения, в виде 293 страниц различных документов посвященных теме нацизма и лично Бандеры. Вы узнаете, что Степан Бандера сотрудничал не только с Третьим Рейхом, но и с самим ЦРУ США, доставшись им по наследству. Американцы так прямо и написали: «Степан Бандера, украинский фашист и профессиональный шпион (немецкая кличка «Консул-2″)». Ну а кому и этого будет мало, могут смело обратиться в журнал «Шпигель», который еще в далеком 1959 году на смерть Бандеры рассказал, зачем его освободили из польской тюрьмы. http://www.slovo.odessa.ua/news/23145-po-dannym-cru-bandera-byl-nemeckim- enshpionom.html#ixzz4xZjAZFya; http://www.slovo.odessa.ua/news/23145-po-dannym-cru-bandera-byl-nemeckim-shpionom.html#ixzz4xZiVyA7j

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!