Рубрики
МЕНЮ
Козлова Альбіна
В опитуванні можна проголосувати за 22 мера, фото Коментарі
Портал "Коментарі" проводить опитування "Мер міста українського – 2021". Користувачі ще продовжують голосувати за тих, кого вони вважають кращим лідером на місцях. Поки що, за два дні, українці віддали найбільше голосів за Вадима Бойченка, міського голову Маріуполя. На другому місці наразі перебуває міський голова Дніпра Борис Філатов, на третьому — мер Києва Віталій Кличко.
Політичний
експерт Олена Броницька розповіла, чому українці так голосують й що відбувається
в сфері місцевого самоврядування та, головне, у кого є шанси на перемогу в рейтингу.
Експерт переконана, що кожен мер в українському місті має бути перш за все господарником та виконувати передвиборчу програму, вирішувати нагальні проблеми людей, працювати над поліпшенням життя містян щодня. Не допускати корупційних моментів під час роботи. Тоді в нього буде високий авторитет серед електорату й підтримка. Однак наразі в більшості міст місцева влада має прогалини в роботі, вона не підтримує своїх мешканців, не вирішує їхні нагальні проблеми.
Також, для прикладу, Олена Броницька розповіла, які проблеми є в місті
Києві й як на них реагує, на її думку, Кличко.
Як повідомляв портал "Коментарі", стали відомі прізвища тих урядовців, кого відправляють у відставку. Це п'ять міністрів з Кабміну, посади яких найближчими днями стануть вакантними.
Новини