Посол Китаю в Україні підтримує зближення Києва і Москви, спілкуючись з Віктором Медведчуком

КНР як і раніше зацікавлена в Україні, але активно вкладатися Пекін в неї буде тільки після того, як Київ знову візьме проросійський курс

У Китаї дали зрозуміти, що не зацікавлені співпрацювати з нинішнім прозахідним керівництвом України.

Плани влади, стосовно зміни політичного вектора розвитку країни і здійснення розвороту від Заходу до Сходу, виявилися зруйновані. Удяд Китаю дав зрозуміти, що не збирається співпрацювати з нинішнім урядом України. Китайська народна республіка все ще проявляє інтерес до України, проте активно вкладатися в неї Пекін буде готовий тільки після того, як Києвом буде взятий проросійський курс.

Посол Китаю в Україні активно підтримує спілкування з опозиційним політиком і головою політради партії ОПЗЖ Віктором Медведчуком, який на даний момент знаходиться під арештом. Це, на думку політичного аналітика Юрія Дудкіна, і є підтвердженням вищесказаного. Він також нагадав в ефірі одного з українських каналів, що недавно китайський дипломат Фань Сяньжун відправив лідеру ОПЗЖ лист, в якому зазначив, що сподівається на дружню співпрацю і зміцнення відносин між Україною та Китаєм у майбутньому. На думку аналітика, це можна вважати справжнім ударом по планам влади.

"Посол Китаю в Україні пише особистий лист Віктору Медведчуку, який перебуває під домашнім арештом і звинувачується, я підкреслюю, в державній зраді. Причому в цьому листі чорним по білому сказано:" Я сподіваюся, що в майбутньому ми, Китай і Україна, будемо спільно співпрацювати. Це він пише Медведчуку. Тут вже ніякі натяки розшифровувати не потрібно. Зрозуміло, про що китайці мріють ", - заявив Юрій Дудкін.

Дудкін також зазначає, що за останній час це вже не перший "політичний ляпас", який отримав Київ. Раніше глава Міністерства закордонних справ Угорщини також проявив бажання зустрітися з лідерами опозиції, а не з офіційним керівництвом країни. За словами експерта, по всій видимості, Будапешт всерйоз не сприймає нинішній уряд України та, можливо. сподівається на швидку зміну влади в країні.

"Черговий ляпас. Міністр закордонних справ Угорщини зустрічається з опозицією. Ви уявляєте, яка це ляпас? Тобто міністр закордонних справ повинен зустрітися спочатку з главою МЗС України Дмитром Кулебою, а потім з президентом Зеленським, якщо той забажає. А питань в Угорщини до України маса, причому вони назріли вже кілька років тому. і Угорщина вже використовує відповідні заходи та в ЄС, і в НАТО, тому що є повноправним членом цих двох альянсів. Угорці теж роблять свою ставку на ОПЗЖ, хоч і негласну.
Угорці, як і китайці, роблять це дуже тонко ", - впевнений Юрій Дудкін.

Нагадаємо, раніше видання "Коментарі" повідомляло про те, що Україна втрачає імідж на міжнародній арені через справу Медведчука, а також про те, що Журавський висловився про перенесення апеляції у справі Медведчука.