Рубрики
МЕНЮ
Станислав Молчанов
25 тисяч підписів під петицією збирали близько місяця. У ЗМІ повідомляли про факти задіювання адмінресурсу міською владою Дніпра, зокрема – примушування до голосування працівників комунальних підприємств.
Геннадій Корбан. Фото: УНІАН
Петицію до президента з проханням повернути громадянство Геннадію Корбану не підписав ніхто з його близьких бізнес-партнерів, зокрема й сам ініціатор кампанії – міський голова Дніпра Борис Філатов. Як інформує портал "Коментарі", про це пише у себе в Facebook місцевий блогер Олександр Слободенюк.
У своєму пості в Facebook він зазначив, що у списку підписантів, окрім Філатова, також немає Геннадія Гуфмана – першого заступника голови Дніпропетровської облради, якого блогер назвав “партнером Корбана з розграбування міста”. Не підписалися під петицією – і голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, мер Києва Віталій Кличко, близький до Корбана депутат міськради Дніпра та бізнесмен В’ячеслав Мішалов.
Олександр Слободенюк додав, що збір підписів під петицією тривав понад місяць, при тому, що міська влада Дніпра задіювала адмінресурс, щоб отримати необхідну кількість голосів.
Блогер припускає, що петиція не змінить позицію президента Володимира Зеленського, тим більше, що “кріпацька” процедура збору підписів дніпрян вже зараз викликає обурення в громадському секторі.
Зазначимо, раніше стало відомо, що петиція до президента з вимогою повернути Геннадію Корбану українське громадянство набрала необхідні 25 тисяч підписів. Тепер її передадуть на розгляд голові держави.
У ЗМІ протягом місяця постійно оприлюднювали факти незаконного впливу на працівників бюджетних підприємств Дніпра, які свідчили про примус людей до підписання “корбанівської петиції”. Зокрема, у чаті Муніципальної варти від співробітників вимагали обов’язково підписати звернення та, як у часи президентства Януковича, відзвітувати про виконання “повинності”.
Читайте також на порталі "Коментарі" — ЗМІ дізналися, чому Корбан так боїться українських спецслужб.
Новини