Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Українці
висловились, чи слід заборонити анонімно критикувати владу в Україні, а також
відреагували на ініціативу уряду щодо регулювання поширення інформації в Telegram. Про це повідомляє
портал "Коментарі" з посиланням на дослідження Active Group.
Чи потрібно державі втручатись в роботу Telegram. Фото з відкритих джерел
Група народних депутатів створила законопроєкт № 9223, який передбачає кримінальну відповідальність за поширення недостовірної інформації у соцмережах проти основ нацбезпеки України.
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що не підтримує зазначений законопроєкт, проте додав про необхідність створити експертну групу для розгляду про взаємодію держави з соцмережею Telegram. Ткаченко пояснює, що Telegram має ряд переваг, зокрема швидкий доступ до інформації, проте у соцмережі є анонімні канали та велика кількість активності з боку РФ.
Active Group провела опитування, де запитала чи потрібно заборонити анонімно критикувати рішення влади. 18,7% схиляються, що таке рішення буде правильним, тоді як понад 70% схильні до протилежної думки.
Також українці відповіли на питання, чи підтримують вони ініціативу уряду щодо державного регулювання інформації в Telegram. 30,6% респондентів загалом підтримують такі ідеї уряду, однак 57,8% висловились проти регулювання державою соціальної мережі.
Також "Коментарі" писали, що соціологи з’ясували, як українці пов’язують між собою мову та патріотизм.
Новини