Головна Новини Політика кабмін Українським біженцям настав час пакувати валізи: про що Україна домовилася з Німеччиною
commentss НОВИНИ Всі новини

Українським біженцям настав час пакувати валізи: про що Україна домовилася з Німеччиною

У Кабміні зайнялися питанням повернення українців із Німеччини, які виїхали під час війни

сьогодні, 10:45
Поділіться публікацією:

Глава українського уряду Денис Шмигаль сподівається, що всі українці, які виїхали до Німеччини під час війни, повернуться до країни. Вже зроблено перші кроки у цьому напрямі. Як передає портал "Коментарі", про це пише "Welt".

Українським біженцям настав час пакувати валізи: про що Україна домовилася з Німеччиною

Денис Шмигаль. Фото: з відкритих джерел

Прем'єр-міністр підкреслив, що уряд "абсолютно зацікавлений у поверненні до нашої країни всіх українців, які виїхали в перші дні війни або після неї".

"Усім українським біженцям раді в Україні, під час або після цієї війни, ми чекаємо на цих людей", — сказав Денис Шмигаль.

Київ також обговорив технічні деталі повернення з урядом Німеччини.

"Ми домовилися з німецькою стороною та нашим новим міністром національної єдності працювати разом і знаходити рішення, як ми можемо повернути всіх українців якнайшвидше", — додав глава українського уряду.

Зазначимо, 11 грудня голова Кабміну Денис Шмигаль разом із урядовою командою вирушив до Берліна. Прем'єр зустрівся з федеральним канцлером Олафом Шольцом, віце-канцлером Робертом Габеком та брав участь в Українсько-німецькому бізнес-форумі.

Читайте також на порталі "Коментарі" — Федеральне відомство з міграції та біженців Німеччини (BAMF) тимчасово призупинило розгляд усіх заяв про надання притулку сирійським громадянам. За даними видання Der Spiegel, таке рішення пов'язане з невизначеністю політичної ситуації в Сирії після повалення диктатора Башара Асада. Відомство вважає, що за нинішніх умов будь-які рішення "не мають жорсткої основи".

Експерт з міграції професор Даніель Тім з Університету Констанца підтримує цей крок: він зазначає, що нестабільність у Сирії унеможливлює винесення остаточних рішень. За його словами, призупинення може затягтися на тижні або навіть місяці, доки ситуація не проясниться.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини