comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Політика рада Екологія, транспорт і тарифи: Забуранна назвала головні пріорітети своєї роботи в Києві
commentss НОВИНИ Всі новини

Екологія, транспорт і тарифи: Забуранна назвала головні пріорітети своєї роботи в Києві

Народний депутат також нагадала про старт робіт і пильний контроль над реставрацією мостів у столиці

8 червня 2021, 16:42

Голова київського осередку "Слуги народу" Леся Забуранна розповіла, чи будуть зменшені тарифи для киян та покращена інфраструктура міста, як вирішуватимуться проблеми у сфері ЖКГ та чи розпочнеться активна реконструкція аварійних мостів, пише OBOZREVATEL.

Екологія, транспорт і тарифи: Забуранна назвала головні пріорітети своєї роботи в Києві

Леся Забуранна. Фото: "Слуга народу"

Народний депутат виокремила три основні задачі, які потребують вирішення першочергово: покращення екології, вирішення проблеми транспортного колапсу та створення плану зниження тарифів.

"Одна з важливих і першочергових задач у Києві – це покращення екології. У мене в окрузі (216 округ Києва) зосереджена велика кількість об’єктів, які є вкрай ризиконебезпечними з точки зору екології. Це і Бортницька станція аерації, і завод "Енергія", і неподалік — завод "Радикал". Дуже важливо зараз зробити усе можливе і неможливе, щоб модернізувати їх і мінімізувати викиди.
Друге питання – транспортне. За оцінками експертів, міст Метро і міст Патона знаходяться в аварійному стані та потребують ремонту. Якщо все залишити як є, у будь-який момент вони можуть призвести навіть до, не дай Боже, летальних випадків.
Також одне з пріоритетних для мене питань, і я вірю, що ми його вирішимо, – це будівництво авторозв’язки Дарницького мосту. Роботи у цьому напрямку мають розпочатися найближчим часом.
Третє – це питання, пов’язані з тарифами та з житлово-комунальним господарством. Плануємо запропонувати чіткий і прозорий економічний механізм щодо зменшення тарифів", – розповіла Забуранна.

Вона підкреслила, що одночасно вирішуються питання щодо оновлення зовнішніх комунікацій.

"Паралельно у нас є ідеї щодо формування вкрай важливого спеціального фонду, кошти з якого будуть спрямовані виключно на оновлення зовнішніх комунікацій.
Ми бачимо, яка кількість новобудов постійно з’являється у Києві. Всі вони підключаються до вже існуючих зовнішніх комунікацій, які, в принципі, зношені, оскільки перебувають в експлуатації близько 60 років. Однак майже не вкладають кошти в їхнє оновлення і ремонт", — додала нардеп.

Також пані Забуранна відзвітувала, що незабаром відбудеться старт робіт і пильний контроль над реставрацією київських мостів.

"Ми маємо задати "здоровий" порядок денний для нашого міста. Найближчим часом ми обов’язково розпочнемо ремонт аварійних мостів. Дарницький міст вже переданий на баланс, ми здійснюємо парламентський контроль і незабаром починаємо його модернізацію.
Працюємо над розробкою законопроєкту щодо створення спецфонду для формування бюджету на модернізацію зовнішніх мереж і комунікацій", – розповіла голова київського осередку "Слуги народу".


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!