Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Президент України Володимир Зеленський заявив, що проведення виборів не будуть відтермінувати і вони відбудуться після зняття воєнного стану, який станеться після закінчення війни. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".
Президент України Володимир Зеленський. Фото з відкритих джерел
12 березня Володимир Зеленський виступив з брифінгом перед журналістами, який відбувся після переговорів України та США в Саудівській Аравії, де Київ погодився прийняти 30-денне тимчасове припинення вогню, якщо на нього погодиться Москва. Один з питань до Зеленського було про проведення виборів в Україні.
Як пояснив президент, вибори будуть проведені без затримок після скасування воєнного стану.
Президент розповів, що після можливого введення 30 денного режиму тиші, можна підготувати повністю план щодо закінчення війни. Відповідно, після цього будуть проведені вибори в Україні.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв про те, чи відбувся вихід з Курської області. Зеленський виступив з заявою.
Також "Коментарі" писали, що президент Володимир Зеленський попросив вибачення, що не одягнув костюм.
Новини