Головна Новини Політика зовнішня політика Є велика загроза для України: чому небезпечно "гратися" з переговорами
commentss НОВИНИ Всі новини

Є велика загроза для України: чому небезпечно "гратися" з переговорами

Розмови про переговори можуть зашкодити Україні

5 лютого 2025, 22:45
Поділіться публікацією:

Українська влада декларує готовність до переговорів, аби продемонструвати адміністрації президента США неготовність Кремля до реального припинення війни, вважає військовий експерт Богдан Мирошников.

Є велика загроза для України: чому небезпечно "гратися" з переговорами

Україна готова до переговорів. Фото з відкритих джерел

"Ставка на те, щоб виставити Путіна недоговороспроможним, але при цьому наголошувати на своїй власній готовності до перемовин — штука дієва на короткій дистанції, але стратегічно доволі небезпечна. Коли ми розуміємо, що з ворогом розмовляти нема про що, поки не створені відповідні умови, то може вийти так, що доведеться сідати за стіл передчасно, хоч й безрезультатно. І цього року це навряд чи станеться, бо реальні перемовини на даному етапі насправді нецікаві жодній зі сторін", — сказав Богдан Мирошников.

Експерт відзначив, що публічно зараз всі сторони декларують "готовність" до переговорів, але в реальності її немає та бути не може.

"Більше того, треба ще дуже велику роботу проводити з новою адміністрацією США, щоб вона отримала достатньо інформації та перестала за один день робити 10 заяв, які суперечать одна одній", — додав він.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що президент Володимир Зеленський заявив, що наразі Україна не спроможна повернути всі території, які окупувала Росія. Український президент наголосив, що наявні обсягти допомоги від партнерів не дозволяють повністю витіснити російські війська з території України. "Україна не може втрачати мільйони людей заради результату, який може й не настати", — сказав Володимир Зеленський.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що кількість поляків, які негативно ставляться до українців, зросла з 27% до 30%. Натомість частка поляків, які ставиться добре до українців, зменшилася з 25% до 23%. У результатах дослідження, проведеного соціологічною лабораторією ARC Rynek і Opinia на замовлення Центру Мерошевського, наголошується, що поляки середнього віку та старше 45 років все ще переважно позитивно ставляться до українців. Натомість серед молоді тільки 16% мають гарне ставлення до українців, 37% — погане.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини