Путін поскаржився Меркель на Україну та НАТО: про що говорили політики

Керівники двох великих країн вдруге спілкується між собою протягом кількох останніх днів

Очільник РФ Володимир Путін 11 листопада мав телефонну розмову з німецькою канцлеркою Ангелою Меркель. Керівники двох великих країн вдруге спілкується між собою протягом кількох останніх днів.Про це інформує прес-служба Кремля.

Президент Росії, спілкуючись з німецькою колегою, висловив нарікання на деструктивні політичні методи української влади, яка відкрито використовує силові складові в своїх діях. Зокрема, порушуючи укладені мінські угоди, застосувала в зоні військового конфлікту на Донбасі ударні безпілотні апарати.

Глава Кремля висловив свою думку стосовно того, що американські війська і інші країни – учасниці НАТО посилили в Чорноморському регіоні власну провокаційну активність. Вона є дестабілізуючою та має виражений агресивний характер.

Нагадаємо, що "Коментарі" інформували про те, що Путін руками Лукашенка погрожує влаштувати Європі холодну зиму. Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко пригрозив перекрити транзит магістральним газопроводом Ямал – Європа у разі, якщо ЄС вирішить закрити кордони на фоні міграційної кризи. Хто точно у програші, хто у виграші від того, що відбувається? Як можуть події розвиватись далі? Політтехнолог, експерт Центру протидії інформаційним агресіям "AM&PM" Олександр Курбан наголошує, що гібридна атака Кремля на Європу виходить на новий етап. На його думку, на фоні підготовки п'ятого пакета санкцій проти нинішньої влади Білорусі, який буде затверджено 15 листопада, такий демарш Лукашенка виглядає як гра ва-банк. Надалі, упевнений експерт, ставки зростатимуть. Не виключена і можливість реальних зіткнень на кордоні, спровокованих новими проривами мігрантів.