Джонсон тільки зараз розповів про зустріч із Байденом, після якої йому стало страшно (ВІДЕО)

Спікер Палати представників стверджує - президент не розумів, чи він підписав закон, і що саме було в документі

Речник Палати представників США республіканець Майк Джонсон заявив, що президент США Джо Байден ще рік тому нібито не приймав рішень самостійно. Спікер в інтерв'ю згадав, як у січні 2024 року він зустрівся з Байденом в Овальному кабінеті і з'ясував, що лідер не розуміє, чи підписав він закон, який стурбував Джонсона, чи ні, і про що саме в документі йшлося. Про це пише портал "Коментарі".

Джонсон стверджує, що спочатку йому відмовляли у зустрічі з президентом, але потім погодили її. Однак замість діалогу тет-а-тет, як очікував спікер, Джонсона в кабінеті Байдена чекали й інші представники адміністрації.

Спікер згадує, що наприкінці розмови Байден попросив залишити їх у кабінеті вдвох на кілька хвилин. Тоді Джонсон поцікавився у глави держави, навіщо він припинив видачу дозволів на експорт зрідженого газу до Європи, що дуже непокоїть виборців спікера. За словами республіканця, Байден почав заперечувати підписання документа, проте відразу заявив, що підписав указ для дослідження наслідків використання ЗПГ, а не щодо заборони нових ліцензій.

Джонсон сказав, що тоді "зазнав страху і огиди" і зрозумів, що у США "серйозні проблеми". Бо республіканець усвідомив: незрозуміло, хто справді керує країною, і хто кладе перед президентом папери на підпис, якщо Байден "не головний" і не знає, що підписує. Теорія спікера у тому, що Байден погодився призначити більше лівих прогресистів на ключові посади за те, що його основні конкуренти вийдуть із гонки.


Як писали "Коментарі", президент США Джо Байден не збирався допомагати Україні повернути всі втрачені території. Про це заявив журналіст Time Саймон Шустер, який стверджує, що " перемога України ніколи не була метою Байдена". На думку Білого дому, перемога виходила за межі можливостей України, навіть якби ЗСУ отримали більшу підтримку Заходу. Тому для Білого дому було важливо підтримувати Україну, послаблювати РФ і не втягнутися у конфлікт із Путіним – чим Байден і був зайнятий.

В Україні багато хто вважає, що його адміністрація часто гальмувала військову допомогу, у вирішальні моменти малодушувала і не давала ЗСУ рішуче діяти . Прикладом може бути ситуація зі звільненням Херсонської області, про яку писали "Коментарі": злякавшись, що РФ нібито застосує ядерну зброю, у Байдена змусили Україну піти на "договірняк" і випустити десятки тисяч окупантів із плацдарму, де їх можна було оточити, переграти та знищити. Нібито Росія мала три варіанти ядерного удару по Україні , і Білий дім не захотів з цим зв'язуватися.

Читайте також на порталі "Коментарі" – президент США Джо Байден вважає, що його візит до Києва у лютому 2023 року мав дуже важливе значення. Адже візит відбувся за рік після повномасштабного вторгнення РФ до України. Про це глава Білого дому розповів в інтерв'ю телеканалу MSNBC. Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Байден вперше зізнався, що саме пообіцяв Путіну, щоб той не застосував ядерної зброї.